Доставка та оплата

Шановні клієнти!


Доставка ваших замовлень здійснюється компанією-перевізником «Нова Пошта», «Rozetka Delivery» и Укр. Пошта Експрес (склад-склад). Зверніть увагу, що куплений Вами товар не включає в себе вартість доставки (Нова пошта та Укр.Пошта) . Цей платіж здійснюється при отриманні товару, згідно тарифів перевізника. Rozetka Delivery - безкоштовна доставка. Більш детально з тарифами доставки Ви можете ознайомитися на сайті «Нової Пошти»,«Rozetka Delivery» і на сайті Укр.Почти.


Замовлення, зроблені до 16-00, ми відправляємо в цей же день (інколи бувають вийнятки). Зазвичай, доставка займає 1-2 дні в залежності від міста призначення. Укр.пошта та Rozetka Delivery доставляє за 3-5 днів (інколи довше).  Замовлення, оформлені в неділю, ми відправляємо в понеділок.
Адреса складів Rozetka Delivery - Магазини Rozetka Delivery


Ви можете забрати свій рюкзак в точці видачі за адресою:

  • Київ, вул. О.Пчілки 3а,

Попередньо погодивши наявність рюкзака і час з нашим менеджером.Оплата товару може здійснюватися кількома способами на вибір клієнта:


1. При отриманні товару(накладна платав офісі компанії-перевізника "Нова Пошта", "
Rozetka Delivery" та Укр. Пошта. Даний варіант оплати зручний тим, що Ви розраховуєтесь за фактом отримання.

2. Передплата на розрахунковий рахунок ФОП за фактом замовлення товару в інтернет-магазині. Передоплату можна зробити в будь-якому терміналі або відділенні Приватбанк, або через Приват24 або монобанк.

3. Безготівковий розрахунок.


4. Онлайн оплата